Ten pierwszy, najpierwszy.

Cześć.
To mój pierwszy w życiu, poważny, blogowy wpis.
Nie, nie stałam się nagle mistrzynią CSS’a, pogromczynią HTML’ów. Bloga zrobiła dla mnie Gosia Skibińska, zdolna interneciara, fotografka, redaktorka, korektorka i badaczka literatury. Nauczyła mię też poruszania się po zaklętych rewirach WordPressa, dzięki temu mogę pisać dla Was za pomocą znacznie ambitniejszego medium niż facebook.
Na początek wybrałam tę grafikę, bo oddaje cały sens tego mojego dzisiejszego pisania. Ba, chyba sens mojego życia. Brakuje jeszcze tylko rysowania i literackich popisów grafomańskich, ale że to robię, wiecie, i nie muszę Wam o tym pisać.
Wybrałam też tę grafikę dlatego, że facebook ją wyciął i usunął całego mojego posta z ową grafiką. Nie wiem dlaczego. Znaczy ta grafika powstała przez hejterkę (wybaczcie, nie pomnę imienia), a ja postanowiłam śmiało zarobić na tym hejcie. I może to spowodowało zgłoszenie posta do administracji i usunięcie go na żądanie zacietrzewionej, hejterskiej pani. Nie wiem.
W każdym razie post zniknął, a ja się na fejsbunia wkurzyłam.
I postanowiłam ruszyć wreszcie z blogiem.
Stąd, z mojego małego królestwa w internetach, nikt tej grafiki nie wymiecie. Będzie tu wisiała po wsze czasy, dla wszystkich osób, które w internetach czują się zastraszane, czy poniewierane. Nie dajcie się, Kochani. Zawsze jest sposób, żeby zło obrócić ogonem i zrobić na nim pieniądze.
A tych, jak wiadomo, nigdy dosyć, szczególnie jeśli postanowiło się legalnie żyć z działalności twórczej.
A ja postanowiłam spróbować, chociaż, od razu mówię, w Polsce nie jest to proste.
No tak, ale nie o zarabianiu miałam dzisiaj gadać.
Chciałam tylko, z fanfarami, powitać Was w moim królestwie. Mojej Króliczej Norze w otchłani internetów. Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno.
Witajcie więc, Kochani. Taaaa-daaaaam!
Miłozwierz przesyła baranki :3

 

KOTROLL © Magdalena Gałęzia

Dodaj komentarz

© Magdalena Gałęzia | 2018

NIP: 9591558878 | REGON: 021869820 | Polityka prywatności

Wykonanie strony: Małgorzata Skibińska

Top
%d bloggers like this: