O mnie

Cześć. Mam na imię Magda i kocham koty, góry, las i rysowanie komiksów. Piszę internetowy dziennik, amatorskie opowiadania i rysuję. Rysuję, rysuję, rysuję, rysuję. W międzyczasie miącham koty. Mam odjechane marzenia, które próbuję spełniać, i cieszę się, że jestem.

Urodziłam się w Kielcach, w grudniu po południu, parę dni po rozpoczęciu stanu wojennego. Przez pierwsze lata życia, ze względu na to, że moi rodzice są lekarzami, mieszkałam w Czerwonej Górze koło Chęcin, na małym przyszpitalnym osiedlu położonym w lesie. Miałam psa: owczarka szkockiego Hadisa. Ponadto opiekowałam się wszystkim, co żyło: niańczyłam ptaszki, kotki i niezliczone tabuny bezdomnych psów, które ludzie podrzucali pod szpital. Później zamieszkałam w Kielcach. Chodziłam do IV LO im. Hanki Sawickiej do klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Studiowałam sztukę sakralną na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Obecnie mieszkam we Wrocławiu, gdzie prowadzę firmę.

Ponieważ jestem istotą wybitnie ciekawą świata, w swoim życiu zajmowałam się wieloma rzeczami: jeździłam ciężarówką, byłam instruktorką nauki jazdy, kasjerką, przedstawicielką handlową, byłam również projektantką galanterii upcyklingowej. Prowadziłam też własny sklep zoologiczny. Średnio co pięć, sześć lat lubię zmieniać zawód.

Mam dwa koty.
Lubię piwo i oglądanie horrorów. Nie będę pisać, który jest moim ulubionym, bo nigdy nie skończyłabym tego wpisu.
Moje ulubione książki to: “Smażone, zielone pomidory”, “Amerykańscy Bogowie”, “Mały książę” i “Sekretny dziennik Laury Palmer”.
Z seriali lubię “Miasteczko Twin Peaks”, “The Fall”, “Archiwum X”, “Supernatural”, “Ostry Dyżur” i chyba to jest dopiero początek listy, bo jestem serialową pożeraczką wszystkiego, co pojawi się w internetowej telewizji. Telewizji publicznej nie oglądam wcale.
Czasem lubię robić zdjęcia.
Jestem niepoprawną marzycielką. Czasem mam wrażenie, że bardziej żyję TAM niż tutaj.
Kręcą mię zjawiska paranormalne i wszelakie czary.
Nie lubię sprzątać, a wszystko, co ugotuję, wygląda wstrętnie, ale dobrze smakuje.

Więcej:

 

Dodaj komentarz

© Magdalena Gałęzia | 2018

NIP: 9591558878 | REGON: 021869820 | Polityka prywatności

Wykonanie strony: Małgorzata Skibińska

Top