Komiks dla Kaliny

Hej.
Bardzo lubię, kiedy podrzucacie mi pomysły na komiksy. Zdjęcia, opisy fajnych sytuacji z Waszymi kotami. Zbieram je i rysuję. Dziś założyłam specjalny zeszyt na pomysły, bo czasem bywało tak, że uciekały w powodzi wiadomości, komentarzy. A są naprawdę fajne.

Przeczytałam RODO, całe RODO i doszłam do wniosku, że wypełniam wszystkie obowiązki narzucone mi tym rozporządzeniem. W niedzielę wieczorem siostra ma, prawniczka, sprawdzi urodzoną przeze mię w bólach Politykę Prywatności. Muszę powiedzieć, że tekst samego rozporządzenia nie jest nawet w połowie tak straszny, jak mity narosłe wokół niego. Sama nie wiem, czy zmarnowałam minuty życia na lekturę, czy nie zmarnowałam. Na pewno wyluzowałam i przestałam się obawiać, że coś zawalam. Zobaczymy jeszcze co powie siostra.

Zaraz lecę do dentysty. Nie czuję już tego powodu żadnych niedogodności duchowych. Potem mam trochę towaru do porozwożenia, a jeszcze później pewnie będę pisać. Zrobiłam dziś sobie makaron z sosem pomidorowym i oczywiście pierwsze co zrobiłam, to wywaliłam sobie sos na białą koszulkę. Tak bardzo brawo ja…

Jutro czeka mię sprzątanie pracowni. Borze zielony, odkąd pracuję w domu jest tu jeszcze gorszy syf niż był wtedy, kiedy cały czas siedziałam w pracy. Gdzie jest złoty środek na równowagę między brudzeniem, a sprzątaniem?

Gosia walczyła wczoraj z wtyczką do moderowania komentarzy. Wtyczka okazała się nie działać. Co odpowiedziało centrum pomocy? “Pani wtyczka nie działa”. WOW. Najgorzej, że wtyczka pożarła część komentarzy. Gosia złożyła reklamację, czekamy. Nie gniewajcie się, samej mi przykro, bo najczęściej rysowanie komiksów lubię mniej niż Wasze komenty. Mam nadzieję, że uda się je przywrócić.

Miłego dzionka, Kochani.
Miłozwierz przesyła baranki :3
Mój Patronite: https://patronite.pl/milozwierz

mata © Magdalena Gałęzia

Dodaj komentarz

© Magdalena Gałęzia | 2018

NIP: 9591558878 | REGON: 021869820 | Polityka prywatności

Wykonanie strony: Małgorzata Skibińska

Top
%d bloggers like this: